color-logo

Oferta pracy

Oferty

Okres pracy

Data wyjazdu

Miejsce pracy

Kraj związkowy

Poziom języka

Płeć

Wynagrodzenie

Zlecenie Empatka - nr 554
6 tygodni
07.09.23
69412 Eberbach
Badenia-Wirtembergia
Komunikatywny B1, Komunikatywny B2
Seniorka
1900 €
Oferty - Zlecenie Empatka - nr 554
Okres pracy - 6 tygodni
Data wyjazdu - 07.09.23
Miejsce pracy - 69412 Eberbach
Kraj związkowy - Badenia-Wirtembergia
Poziom języka - Komunikatywny B1, Komunikatywny B2
Płeć - Seniorka
Wynagrodzenie - 1900 €

NR OFERTY:

554

Poszukujemy:

Opiekunki

niepalącej

z prawem jazdy

Informacje o podopiecznym:

Seniorka – 90 lat – 160 cm – 60 kg

Dolegliwości:

choroba wieńcowa

cukrzyca

alergie

nadkrzepliwość

wylew

dezorientacja

problemy z poruszaniem

Dodatkowe informacje:

Poszukujemy odpowiedzialnej opiekunki w wieku 45-60 lat, preferencyjnie niepalącej i posiadającej prawo jazdy, do troski o seniorkę w wieku 90 lat, która mieszka w malowniczym Eberbach o kodzie pocztowym 69412. Podopieczna, o budowie 160cm i 60kg, jest nie tylko otoczona troską i wsparciem swego męża, ale również wymaga specjalistycznej opieki z powodu szeregu dolegliwości. W przeszłości, w 2008 roku, doznała wylewu, co wpłynęło na jej zdolność orientacji w czasie. Dodatkowo boryka się z chorobami serca, insulinozależną cukrzycą, alergiami oraz dolegliwościami związanymi z rozrzedzoną krwią.

 

Podopieczna korzysta z wózka inwalidzkiego do poruszania się, ale potrzebuje asysty przy przejściu na niego. Dopełniając jej komfortu życia, ma do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne, podnośnik do wanny, windę schodową oraz krzesło nocne. Pomoc opiekunki jest niezbędna podczas mycia całego ciała, ubierania oraz podczas posiłków, ze względu na dietę cukrzycową podopiecznej. Co więcej, seniorka korzysta z pieluch, co może wymagać nocnej troski, gdyż budzi się czasami w nocy.

 

Oczekujemy również, aby opiekunka dbała o czystość w domu, przygotowywała posiłki oraz współtworzyła przyjazną atmosferę. Choć w domu znajduje się kot, to jego potrzeby są zaspokajane przez rodzinę.

 

Mieszkając w urokliwym, jednorodzinnym domu z ogrodem oraz balkonem, otoczonym wiejskim krajobrazem, podopieczna ma bliski dostęp do sklepu – zaledwie 10 minut pieszo. Przewidziane dla opiekunki udogodnienia to własny pokój z umywalką, dostęp do roweru oraz internetu.

Do dyspozycji:

własny pokój

Internet

rower

obowiązki opiekunki:

opieka w nocy

pomoc przy wstawaniu

pomoc w higienie

pomoc w jedzeniu

pomoc w ubraniu

prace domowe

gotowanie

warunki mieszkaniowe:

dom jednorodzinny na wsi