color-logo

Oferta pracy

Oferty

Okres pracy

Data wyjazdu

Miejsce pracy

Kraj związkowy

Poziom języka

Płeć

Wynagrodzenie

Zlecenie Empatka - nr 562
12 tygodni
10.09.23
24251 Osdorf
Szlezwik-Holsztyn
Komunikatywny B1, Komunikatywny B2
Seniorka
1900 €
Oferty - Zlecenie Empatka - nr 562
Okres pracy - 12 tygodni
Data wyjazdu - 10.09.23
Miejsce pracy - 24251 Osdorf
Kraj związkowy - Szlezwik-Holsztyn
Poziom języka - Komunikatywny B1, Komunikatywny B2
Płeć - Seniorka
Wynagrodzenie - 1900 €

NR OFERTY:

562

Poszukujemy:

Opiekunki

z prawem jazdy

z bardzo dobrym językiem

Informacje o podopiecznym:

Seniorka – 83 lata – 166 cm – 60 kg

Dolegliwości:

demencja

problemy z pamięcią

problemy z kręgosłupem

cukrzyca

nadciśnienie tętnicze

Dodatkowe informacje:

Numer oferty 562 prezentuje opis seniorki z miejscowości Osdorf. Wybierając się na stanowisko opiekunki, będziesz miał okazję doświadczyć prawdziwej atmosfery małej wioski, gdzie większość mieszkańców to rodzina lub ich pracownicy.

 

Seniorka, którą miałbyś pod opieką, ma 83 lata, 166 cm wzrostu i waży 60 kg. Chociaż cierpi na średni stopień demencji i boryka się z poważnymi problemami z pamięcią, zazwyczaj jest bardzo świadoma otoczenia. Niemniej jednak są dni, kiedy potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach. Jej problemy zdrowotne nie kończą się tutaj – ma także dolegliwości związane z kręgosłupem, które skutkowały kilkoma upadkami. Diagnozowano u niej cukrzycę oraz wysokie ciśnienie tętnicze. Mimo tych problemów, seniorka jest niezwykle niezależna – korzysta samodzielnie z toalety, myje się i ubiera.

 

Mieszka ona w domu dwurodzinnym, który składa się z dwóch połączonych mieszkań. Opiekunka będzie miała do dyspozycji własne, prywatne mieszkanie wyposażone w łazienkę i salon. Dodatkowo, na miejscu dostępny jest samochód z automatyczną skrzynią biegów oraz Internet.

 

Zwróć uwagę, że seniorka ściśle przestrzega swojego codziennego harmonogramu, w tym ustalonych godzin posiłków. Nie potrzebuje intensywnej opieki, ale warto dbać o to, by miała wystarczająco dużo czasu na odpoczynek. Bliscy seniorki mieszkają w tej samej miejscowości i są bardzo zaangażowani w prowadzenie lokalnego gospodarstwa. Choć bardzo dbają o swoją matkę, pragną zapewnić jej dodatkową pomoc.

 

W każdą niedzielę rodzina gromadzi się w domu seniorki, aby spędzić wspólnie czas, wypić kawę i porozmawiać. To idealna okazja do bliższego poznania rodziny i integracji z lokalnym środowiskiem.

Do dyspozycji:

własne mieszkanie

własna łazienka

Internet

samochód

obowiązki opiekunki:

opieka aktywująca

organizacja dnia

pomoc w higienie

pomoc w jedzeniu

pomoc w ubraniu

warunki mieszkaniowe:

dom dwurodzinny na wsi