color-logo

Oferta pracy

Oferty

Okres pracy

Data wyjazdu

Miejsce pracy

Kraj związkowy

Poziom języka

Płeć

Wynagrodzenie

Zlecenie Empatka - nr 587
6 tygodni
15.09.23
86473 Ziemetshausen
Bawaria
Komunikatywny B1, Komunikatywny B2
Seniorka
1800 €
Oferty - Zlecenie Empatka - nr 587
Okres pracy - 6 tygodni
Data wyjazdu - 15.09.23
Miejsce pracy - 86473 Ziemetshausen
Kraj związkowy - Bawaria
Poziom języka - Komunikatywny B1, Komunikatywny B2
Płeć - Seniorka
Wynagrodzenie - 1800 €

NR OFERTY:

587

Poszukujemy:

Opiekunki

Może palić

Prawo jazdy nie jest wymagane

Informacje o podopiecznym:

Seniorka – 86 lat – 155 cm – 45 kg

Dolegliwości:

Demencja

Dodatkowe informacje:

W malowniczej miejscowości Ziemetshausen, zlokalizowanej w sercu Niemiec, znajduje się dom seniorki, która cieszy się niezależnością, lecz wymaga wsparcia w codziennych obowiązkach. Nasza podopieczna to kobieta w wieku 86 lat, o wzroście 155 cm i wadze 45 kg. Choć dotknięta jest demencją, w dalszym ciągu jest niezwykle aktywna i samodzielna w wielu aspektach życia. Porusza się samodzielnie, a zdarza się, że obudzi się w nocy. Samodzielnie dba o swoją higienę, korzysta z toalety oraz z pasją czyta i sprząta. W jej codziennej rutynie ważne jest też spędzanie czasu na świeżym powietrzu, szczególnie w ogrodzie, gdzie relaksuje się i czerpie energię.

 

Wspierający ją Pflegedienst przychodzi raz dziennie, aby dostarczyć niezbędne leki. Ponadto, codziennie odwiedza ją ktoś z rodziny, dbając o jej dobre samopoczucie. Wskazane jest jednak wsparcie w prowadzeniu domu, gotowaniu oraz towarzyszenie w spacerach. Seniorka jest wegetarianką, więc ważne jest przygotowywanie posiłków zgodnie z jej preferencjami żywieniowymi.

 

Mieszka w przytulnym, jednorodzinnym domu na wsi. Sklep jest zlokalizowany około 15 minut spacerem od jej domu. Dla opiekunki przewidziany jest komfortowy pokój z dostępem do Internetu. Szukamy osoby, która może palić i niekoniecznie musi posiadać prawo jazdy.

Do dyspozycji:

Własny pokój

Internet

obowiązki opiekunki:

Pomoc w prowadzeniu domu

Gotowanie

Spacery

warunki mieszkaniowe:

Dom jednorodzinny na wsi