color-logo
szukam opiekunki dla mamy
Seria krótkich filmów z poradami dla Empatek
empatka

Alinka, doświadczona Empatka

Zanim zaczęła pracę w naszym biurze, przez ponad 10 lat pracowała na sztelach u różnych rodzin i za pośrednictwem kilku agencji opiekuńczych w Polsce. Dziś dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem, a także zrównoważonym podejściem do ważnych kwestii dotyczących opieki, doradzając mniej doświadczonym opiekunkom w serii filmów “Empatka radzi”. Obejrzyj archwialne filmy i polub nasz fanpage na Facebooku, aby nie przegapić kolejnego odcinka!

opieka seniora
Poprzez aktywność w mediach społecznościowym staramy się pozostać z naszymi Empatkami w stałym kontakcie i dynamicznie reagować na ich potrzeby. Treści, które udostępniamy, mają nie tylko bawić, ale i uczyć. Lubimy zaskakiwać Was oryginalnymi filmikami, których bohaterami są wszyscy pracownicy naszej Empatii – wraz z najsłoszym członkiem naszego zespołu, maltańczykiem Manią. Jednocześnie często publikujemy porady dotyczące opieki oraz diety seniora, a także dbamy o rozwój umiejętności językowych naszej społeczności.
Empatka radzi
Opieka nad Seniorem

Pogawędki z Empatkami

Dzięki współczesnym możliwościom transmisji na żywo, jakie daje nam konto firmowe na Facebooku, możemy łączyć się z naszymi Empatkami o każdej porze i z każdego miejsca na ZIemi, by dzielić się naszymi przemyśleniami i wysłuchać historii naszych opiekunek wobec różnych doświadczeń – często tych trudnych, o których niechętnie rozmawia się z agencjami. Podczas transmisji z Mariką – czy to w formacie “Pogawędek z Empatkami”, czy “Szlagierów z Mariką”, to nasze Empatki są najważniejsze. Chcemy bawić i uczyć – i budować z Wami piękne relacje!

Marika

Napisz do mnie
na WhatsApp lub zadzwoń!

+48 661 879 079

Prześlij nam informacje o sobie już dziś!