Wypraw Święta z Empatią!

Jeśli nie planujesz pozostać na szteli w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, pomyśl już dziś o poleceniu zmienniczki, a wynagrodzimy Cię bonem zakupowym o wartości 400 PLN!

Wypraw Święta z Empatią!

Jeśli nie planujesz pozostać na szteli w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, pomyśl już dziś o poleceniu zmienniczki, a wynagrodzimy Cię bonem zakupowym o wartości 400 PLN!

Święta Bożego Narodzenia w polskiej tradycji od wieków pełnią szczególną rolę. To czas, kiedy rodziny zbierają się przy wspólnym stole, by dzielić się radością, miłością i tradycyjnymi potrawami. Jednak dla wielu rodzin te wyjątkowe chwile są cieniem rozstania z matką, babcią czy ciocią, które z różnych powodów, najczęściej finansowych, decydują się na wyjazd na sztelę w tym okresie. Wybór ten bywa trudny i pełen emocji, zwłaszcza gdy chodzi o święta. Również w naszej agencji wyjazd na sztelę w okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku jest nie lada wyzwaniem. Dlatego oferujemy bonus pieniężny w wysokości 400 EUR jako wsparcie i docenienie decyzji podjętej przez opiekunki.

Rozumiemy, że wybory opiekunek są podyktowane różnymi preferencjami – dla jednych Święta w Polsce są nieodzowne, dla innych chwile spędzone w odosobnieniu z seniorem czy w niemieckiej rodzinie przynoszą wiele radości i są okazją do otrzymania miłych upominków od niemieckich gospodarzy.

W Empatii mamy dla Ciebie propozycję, która pozwoli Ci zarobić dodatkowe pieniądze, niezależnie od wyboru, jaki podejmiesz.

Kampania “Wypraw Święta z Empatią!” to nasza odpowiedź na wyzwania związane z decyzją o pozostaniu w Polsce lub wyjeździe.

Chcemy, byś miała możliwość spędzenia Świąt z rodziną w Polsce,
nie rezygnując z dodatkowych środków na świąteczne zakupy.

Jak to zrobić? To proste!

Poleć inną opiekunkę – znajomą, koleżankę czy przyjaciółkę – na zlecenie trwające co najmniej 30 dni, które obejmuje dni 24, 25, 26 grudnia oraz 31 grudnia i 1 stycznia. W zamian otrzymasz bony zakupowe Sodexo o wartości 400 PLN. Są one akceptowane w większości sklepów sieciowych w Polsce, więc będziesz mogła je wykorzystać na świąteczne zakupy spożywcze czy prezentowe dla bliskich. To doskonała okazja dla wszystkich opiekunek osób starszych w Niemczech, które marzą o spędzeniu magicznych chwil Świąt Bożego Narodzenia w rodzinnym gronie. Zacznijmy świętować razem z Empatią!

ZGŁOŚ SWOJE POLECENIE
LUB GOTOWOŚĆ WYJAZDU JUŻ DZIŚ!