color-logo

Nasz Team

Nasze cechy rozpoznawcze to uśmiech, życzliwość i autentyczne zaangażowanie. Poznaj nasz zespół!
opieka seniora

Paula

Empatyczna Rekruterka

Paula poświęci Ci swoją uwagę i porozmawia z Tobą od serca – a przy okazji przeprowadzi z Tobą rekrutację. Opowiedz jej o swoich obawach i zadawaj dużo pytań. Z Paulą masz pewność, że Twoja aplikacja będzie piękna i dobrze napisana!

Agata

Business Development Manager
Agacie Empatia zawdzięcza nie tylko nazwę, ale i całą dokumentację i procesy.
Jej 9-letni staż w branży opiekuńczej to suma wielu doświadczeń. Agata wnosi do Empatii innowacyjne podejście do zarządzania i organizacji pracy, co jest kluczowe w każdej dynamicznie rozwijającej się firmie.
opieka seniora

Karolina

Koordynatorka
Ty opiekujesz się seniorem, a Karolina Tobą! Ta energiczna dziewczyna zadba o najlepszy przepływ informacji i stanie na straży Twoich interesów. Z drugiej strony pozwoli Ci zrozumieć argumenty rodziny, jeśli dojdzie do sytuacji konfliktowej. Karolina rozwiązuje problemy jak błyskawica – abyś Ty mogła powracać na ulubioną sztelę.
opieka nad osobą starsza

Natalia

Koordynatorka
Zadaniem Natalii jest wspierać codzienną pracę Karoliny oraz rozmawiać z naszymi Empatkami nie tylko wtedy, gdy mamy problem do rozwiązania, ale i regularnie dowiadywać się o warunki panujące na szteli.
Dominika

Dominika

Menedżerka serwisów online

Dominika skutecznie zarządza przepływem ofert zarówno w naszym zespole, jak i na wszystkich serwisach internetowych. Dzięki temu, nasze Empatki mają zawsze pełny dostęp do aktualnych ofert oraz szczegółowych opisów rodzin.

Co więcej, Dominka przeprowadza z Wami rozmowy rekrutacyjne i generuje atrakcyjne profile z Waszymi zdjęciami, opisem doświadczeń i preferencji, które podwyższają Waszą szansę na pozytywną decyzję rodziny.

Andrzej

Lider w dziale koordynacji
Andrzej jako zawodowy muzyk bardzo dobrze odnajduje się w “con forza” naszej firmy, w której codziennie zderza się z różnymi siłami i żywiołami, stojąc na straży “moderato”, czyli zrównoważonych relacji z naszymi partnerami w Niemczech. Dla naszego zespołu stanowi niezbędne źródło inspiracji, opanowania i wiedzy.
Marika

Marika

Kreatorka w Mediach Społecznościowych

Empatka.pl na Facebooku i Instagramie to świat widziany oczami Mariki. To ona dostarczy Ci zawsze aktualne oferty pracy oraz zainspiruje Cię wpisami o wartościach Empatii. Zalajkuj fanpage Empatka.pl na Facebooku jeszcze dziś!

Agata

Empatyczna Prezeska

Najczęściej biega od spotkania do spotkania i dogląda spraw Empatii wieczorami. Ufa swojemu zespołowi i zdaje się na niego w pełni. To w jej głowie zrodziła się wizja społeczności Empatek – pomóż ją zrealizować i dołącz do nas!